У 2015 році у Львові міська влада планує побудувати близько 20-28 кілометрів велодоріжок – це рекордна цифра за всі роки. За попередні чотири роки будівництва велодоріжок проклали 40 кілометрів. Тож загальна протяжність велодоріжок у місті становитиме 60-68 кілометрів. Про це ZAXID.NET розповів радник міського голови Львова Олег Шмід, передає Корупція.Інфо

За його словами, елементи велодоріжок є на багатьох вулицях, проте вони не з’єднані між собою. Цього року міська рада відремонтує низку вулиць, що дасть можливість сполучити велодоріжки. За задумом, сполучать віддалені райони Львова із центром міста, зокрема Збоїща через вул. Мазепи та просп. Чорновола із Оперним театром, а також Рясне-1 та Рясне-2 через вул. Шевченка із Церквою Анни та вул. Січових Стрільців.

Крім того, Шмід зазначив, якщо до кінця року завершать ремонтні роботи із прокладання трамвайної колії на Сихів, то вдасться також сполучити просп. Червоної Калини через вул. Стуса із вул. Шота Руставелі та вул. Івана Франка.

«Велодоріжки, як правило, не будують окремо. Коли ремонтують вулиці, то в комплексі прокладають і велодоріжки. Цього року ми ремонтуватимемо вулицю Шевченка та вулицю Стуса», – пояснив чиновник.

Олег Шмід сказав, що вартість одного метра стандартної велодоріжки коштує близько тисячі гривень. Проте оскільки вулиці ремонтують комплексно, то визначити, скільки конкретно коштів витратять на прокладання доріжок вкрай складно.

«Кожного року ми будуємо все більше і більше велодоріжок. Однак 68 кілометрів  – мало. Ми націлені побудувати у Львові 268 кілометрів велодоріжок та сполучити всі основні вулиці міста», – сказав Олег Шмід.