574352

У п'ятницю голова Facebook Марк Цукерберг дасть відповідь на прохання українських користувачів відкрити офіс цієї соцмережі у Києві.

Про це повідомили ВВС Україна в прес-службі Facebook, передає Корупція.Інфо

15 травня о 3:30 ночі за київським часом пан Цукерберг проведе онлайн-конференцію, на якій публічно відповідатиме на ті запитання користувачів з усього світу, котрі отримали найбільше "лайків" на його сторінці. Серед них чимало запитань про український офіс.

Багато українських користувачів обурені тим, що адміністрація соцмережі безпідставно, на їхню думку, блокує деяких дописувачів з України. Вони звинувачують у цьому проплачених російських коментаторів, так званих "тролів", які скаржаться адміністраторам соцмережі на публікації українських блогерів. На думку багатьох в Україні, виходом може стати відкриття в Києві офісу Facebook, який стежитиме за контентом.

Ідею українських блогерів підтримав президент Петро Порошенко у своєму Twitter.

Багато українських користувачів переконані, що адміністратором українського сегменту Facebook є представництво компанії в Росії. Однак, як підтвердили ВВС Україна в прес-службі компанії, в Росії, як і в Україні, немає офісу Facebook.