Центральна виборча комісія (ЦВК) очікує надходження в суботу останніх двох уточнених оригінальних паперових протоколів про результати голосування виборців на виборах Президента 31 березня.

Зокрема, до 6 квітня включно ЦВК доручив підготувати і надати протокол з позначкою "Уточнений" комісіям округів №128 в Миколаївській області та №180 в Харківській області.

Відповідно, в суботу до кінця дня очікується їх надходження в ЦВК.

Решта відправлені на уточнення протоколи вже виправлені окружними комісіями і прийняті Центрвиборчкомом на розгляд.

На підставі оригіналів паперових протоколів з мокрими печатками ЦВК має встановити підсумки голосування не пізніше 10 квітня.

У той же час заступник голови комісії Євген Радченко раніше прогнозував, що після отримання уточнених протоколів ЦВК зможе оголосити підсумки голосування вже 7 квітня.

Після офіційного оголошення підсумків першого туру на 21 квітня має бути призначений другий тур виборів.

За підрахунком ЦВК 100% електронних протоколів, 30,24% виборців проголосували за керівника студії "Квартал 95" Володимира Зеленського, 15,95% – за чинного Президента Петра Порошенка, 13,40% – за лідера партії "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина "Юлію  Тимошенко.

Явка виборців на виборах Президента 31 березня склала 63,52% в Україні, а з урахуванням явки за кордоном – 62,8% всього.