цвк

Центральна виборча комісія оголосила про початок 5 вересня виборчого процесу перших виборів у 74 об'єднаних територіальних громадах

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

"Розглянувши рішення Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Хмельницької, Чернівецької обласних рад про утворення в зазначених областях об'єднаних територіальних громад і призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад цих об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2015 року, комісія оголосила 5 вересня 2015 року початком виборчого процесу перших зазначених місцевих виборів. Вибори пройдуть в 74 об'єднаних територіальних громадах зазначених областей", – йдеться в повідомленні ЦВК.

Затверджено також календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів.

Комісія визначила розмір грошової застави для кандидата на посаду міського голови, а також – для виборчого списку кандидатів у депутати міської ради, висунутих в багатомандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах в межах Волинської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Хмельницької та Чернівецької областей. Розмір грошової застави визначений у межах від 288 грн до 1 481 грн в залежності від кількості виборців у певному населеному пункті за станом на 1 серпня 2015 року.