У Мережі з'явилося шокуюче відео, на якому вчителька поливає учнів добірною нецензурною лексикою, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук мешканка міста Васильків Київської області Вікторія Гедзь опублікувала шокуюче відео, зняте її дитиною. Жінка розповіла, що діти постійно скаржилися на літню вчительку фізики. За їх словами педагог постійно ображала їх і навіть розпускала руки.

Популярне: Скандал у Верховній Раді: Луценко заявила, що Україна повинна визнати Путіна легітимним президентом

"Учитель фізики м. Васильків, школа 9. Що може навчити ось такий “вихований педагог” наших дітей.
Прошу максимального репосту, щоб Людмилу Анатоліївну знали якомога білше людей"

На відео вчителька підходить до одного з учнів і починає ображати хлопчика.

“Ти – с*ка! Ти – потвора! Тварина ти! Г*вно смердюче! Худоба погана! Ти вирішив мене випробувати? Я тебе, с*ка, прищучу так, що ти будеш бідний! Це суцільний терор! Ти (нерозбірливо) граєш. Г*вно! Погань! Він думає, що я не бачу, не знаю. Погань така! Нездара! Негідник! Дивись, яке з себе показує! Встань, з тобою розмовляють! Зас*анець!”

За словами жінки, яка завантажила відеоролик, таку реакцію викладачки викликало те, що учень кілька разів клацнув ручкою.

"Спричинило, те що учень класнув два раза ручкою, щоб записати ДЗ, так як це був кінець уроку. На початку відео чути як педегог говорить: “ я тебе зараз клацну”. Це не перший агресивеий випадок учителя".

У коментарях батьки учнів розповіли, що неодноразово зверталися до директора, але жінку так і не звільнили.

"Ця тварюка неодноразово принижувала мою дитину і простягала руки на що я відразу відреагувала. Написала скаргу директору яка в свою чергу пообіцяла її звільнити, але як бачите ця сука працює і продовжує далі знущатися над дітьми", "Пора на пенсію, але директор школи говорить, що не має ким замінити. Але це вже не наші проблеми. Зі сторони батьків зроблено усе, щоб даного учитиля відсторонили від викладання уроків"