Львів'яни розповіли про молоденької заступник міністра енергетики

Львів'яни розповідають про свою землячку Наталю Бойко, яка стала заступником міністра енергетики України, тільки хороше.

Про це пише Корупція. інфо

"Мені вона запам'яталася своєю наполегливістю, рішучістю, бойовим характером і розумом. Наталя добре справлялася з програмою – а далеко не всі студенти можуть запам'ятати такі величезні обсяги інформації, що викладають у нас.

Я радий, що наші кращі випускники досягають таких висот. Багато чиновників не мають профільної освіти та далекі від тієї сфери, де працюють, на відміну від Наталії", – розповів доцент юридичного факультету ЛНУ імені Франка Дмитро Гудима.

Відзначимо, що Наталя закінчила юридичний факультет згадуваного університету. Вона вільно володіє німецькою та англійською. Будучи студенткою, вона вчилася в школі німецького права при факультеті. Кращих студентів, які закінчили таку школу, відправляли вчитися в ту країну, право якої вони вивчали.

Таким чином, Наталія виявилося в одному і університетів Берліна, де змінила спеціальність на економічну з профілем з енергетики.

Крім того, в студентські роки Наталя також ходила на заняття з карате і навіть стала майстром спорту України, чемпіонкою Європи серед студентів. У клубі кажуть, що дівчина досі не втрачає з ними зв'язок.

Популярне: Нардеп Парасюк вдерся в номер журналіста з автоматом. Деталі шокують (ВІДЕО)

"Наталя перестала у нас займатися, коли поїхала до Німеччини – там вона теж ходила в клуб карате в Берліні, але щось не підійшло. Про нас не забуває – регулярно спілкується і зі мною, і з іншими спортсменами", – розповів заслужений тренер Україна, голова львівського клубу спортивного карате Антон Нікулін.

"Наталя – дуже здібна спортсменка, з твердим характером, це дівчина зі сталевими яйцями. Якщо вона концентрувалася на меті – цю" машину "вже було не зупинити. Виділялася серед інших спортсменів величезною силою волі", – відзначили колеги Бойко зі спорту.