Кандидат на посаду касаційного суду Верховного суду Варениця Василь Степанович, обіймаючи з 24.05.1994 року посаду судді Яворівського районного суду Львівської області, несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період неохоплений раніше поданими деклараціями. Цим він вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передає Корупція.Інфо

Важко віриться, але Постановою Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1600-VІІІ (Про звільнення суддів) Вареницю В. С. все-таки звільнено.

 

Воробель Михайло Михайлович, обіймаючи з 19.06.1996 року посаду судді Яворівського районного суду Львівської області також несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період неохоплений раніше поданими деклараціями, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.  Постановою Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1600-VІІІ (Про звільнення суддів) Воробеля М. М. звільнено.

Згідно табелів обліку робочих днів Яворівського районного суду Львівської області суддя Воробель М. М. був на роботі до наказу про звільнення, тобто до 04.10.2016 року.

В кінці січня 2017 року протоколи про вчинення вказаних правопорушень вручено зазначеним суддям, а матеріали скеровано на розгляд Яворівського районного суду Львівської області.

Дані протоколи передано на розгляд судді Гоцко Василю Івановичу, котрий безпідставно, систематично перекладає розгляд матеріалів на значні терміни з розривом в два-три тижні, з метою спливу терміну притягнення до адміністративного правопорушення та не притягнення до  відповідальності колишніх колег. Останньому підігрує у його бездіяльності голова суду Тесля Б. М.

Прикриваючись «неабиякими здібностями» об’єктивно розглядати матеріали про вчинення корупційних правопорушень, як звільнені судді колись так і стара добра команда зараз (Тесля-Гоцко-Швед) зробили з розгляду протоколів про корупційні правопорушення непоганий бізнес – затягуючи процеси розгляду таких матеріалів, оправдали незаконні дії половини депутатів Яворівської міської ради, котрі вчиняли правопорушення. А за період з 26.04.2015 року умудрились позитивно розглянути лише один такий протокол (ймовірно особа не могла заплатити достатньо коштів судді).‡агрузка...