1

Екс-керівник Луганської області і нинішній заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука допускає можливе відновлення торгівлі з окупованими територіями Донецької і Луганської областей.

Про це він заявив у своєму інтерв'ю для "Громадського радіо", передає Корупція Інфо

"Існує дві протилежні точки зору. Одна полягає в тому, щоб відгородитися колючим дротом. Вона абсолютно деструктивна. В результаті ментально ми отримаємо втрату населення, озлобленість людей по відношенню до нас. Отримаємо і те, коли, здійснюючи виплати на окуповану територію, ми будемо субсидувати виробничі потужності агресора. Протилежна точка зору в тому, що потрібно зняти всі обмеження. Істина, як завжди, лежить посередині. Завтра ми і будемо її шукати", – повідомив Тука.

Також заступник міністра з питань окупованих територій зазначив, що відновлення торгівлі з окупованими територіями є кроком до деокупації, але ніяких подробиць розробленого плану Тука не дав.

"Це (відновлення торгівлі – ред.) один з етапів того стратегічного плану, про який я говорив… Перш ніж видавати цю інформацію, її треба правильно піднести, затвердити на рівні президента і РНБО. Тільки потім її можна подавати суспільству", – підкреслив Тука.