Прес-служба оперативного командування "Захід" лайкнула коментар, де чинного офіцера однієї з бригад Наталю Мещрякову назвали "тупою куркою в спідниці", передає Корупція.Інфо.

"Якби в прес-службі МО, ГШ або хто там займається реагуванням на критику в інтернеті, працювали люди з мізками, то реакція на викладений Ольгою Решетиловою пост про ситуацію з комбригом була б:"До відома прийнято. Буде призначена перевірка". І перевірка зайняла б невизначений час. І все", – написала на своїй сторінці в Facebook волонтер Марина Комарова.

За словами волонтера, натомість військовими був обраний самий "неадекватний спосіб".

"Почати мочилово Ольги, викладати пости, які по-дебільному написані, змушувати прес-служби бригад їх репостити і, найцікавіше, долучити до цього центр ІПСО (Інформаційно-психологічних операцій, – Ред). Центр ІПСО, епрст, який повинен займатися протидією російській пропаганді. Займається мочиловом журналістки Решетилової. При чому, не дуже вдало. Навіть, зовсім не дуже вдало. І ці люди протидіють рос.пропаганді??? Мда, з таким настроєм ми слоненяти точно не продамо …, "- зазначила Комарова.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду

"Але далі ще цікавіше. Оперативне командування "Захід"опублікувало пост (той самий, який повинні перепостити всі бригади) і отримало в коментарях конструктивну критику від чинного офіцера однієї з бригад Наталії Мещерякової. І тут вже почалося мочилово Наталії. Почитайте коментарі. Це таке днище, що просто на голову не налазить. і це прес-служба ОК "Захід". це ВСУ, епрст !!! Це. Просто.Днище.ЗСУ. Ох і гнійник розкрила Решетилова … ", – резюмувала волонтер.