Лідер "Батьківщини" кандидат у президенти Юлія Тимошенко вважає, що ситуація навколо спроби підкупу іншого кандидата – Юрія Тимошенка зрежисована штабом чинного президента Петра Порошенка.

Про це вона сказала на прес-конференції 7 березня, відповідаючи на запитання журналістів.

Тимошенко зазначила, що вважає висунення на вибори її повного тезки "маніпуляцією Адміністрації президента".

"Що стосується всіх цих подій…Це все нагадує одну відому американську комедію в якій приймають участь Порошенко і Луценко – "Тупий і ще тупіший". І мені дуже прикро, що вони розігрують якийсь серіал, який має прикрити корупційний скандал діючого президента, який… відмивав гроші оборони", – сказала Тимошенко.

Тимошенко також закликала Порошенка зняти Юрія Тимошенка з президентських перегонів.

"Я зараз відкрито звертаюся до президента України – якщо у вас, пане президенте, є хоча б залишки честі й гідності, а також повага до посади, яку ви обіймаєте, негайно зніміть свого клона Тимошенка Юрія Володимировича з виборів президента і викресліть його з бюлетеня", – сказала політик.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що ГПУ разом із СБУ та ДБР затримали двох людей, бо вони хотіли дати 5 мільйонів гривень хабара кандидату в президенти Юрію Тимошенко, щоб він відмовився балотуватися.

Затриманим виявився екс-боєць АТО лідер "Партії захисників України" Тарас Костанчук, якому раніше ЦВК відмовила в реєстрації кандидатом у президенти. Костанчук стверджує, що проти нього підготували провокацію.