Глава Конституційного суду, який був відсторонений від займаної посади на два місяці, подав позов до Верховного суду. Він вирішив оскаржити відповідний указ президента.

Так вчора, 1 лютого до Верховного суду надійшов позов, в якому заперечується указ глави держави Володимира Зеленського про відсторонення від займаної посади голови Конституційного суду Олександра Тупицького.

Глава КСУ Олександр Тупицький має намір довести незаконність свого відсторонення терміном на два місяці від виконання робочих обов’язків. Це відсторонення вступило в силу після опублікування відповідного указу президента України Володимира Зеленського.

Олександр Тупицький буде домагатися визнання судом недійсним цієї постанови. Він розраховує на позитивне рішення суду, яке дозволить йому повернутися до роботи на посаді глави КСУ. У цій справі вже визначили колегію суддів.

Раніше, “Клименко-Тайм” повідомляв, що в понеділок глава КСУ Тупицький знову спробував потрапити в будівлю КС, але його знову не пустили. Відзначимо, що проти УДО Тупицький теж подав судовий позов.

“Новий тиждень – нові недопуски глави Конституційного суду Олександра Тупицького на територію КСУ. Управління держохорони” тримає оборону “.

Сам Тупицький за минулий тиждень подав судовий позов проти УДО до Окружного адміністративного суду Києва, за недопуск на робоче місце. І написав листа спікеру Ради Разумкова.

Але, як бачимо, толку для нього від цього поки мало. Приїхав, постояв і поїхав. Найкоротші робочі дні тривають “, – пише” Клименко-тайм “.