Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов прокоментував вбивство ватажка донецьких сепаратистів Олександра Захарченка, підкресливши, що "у окупантів і їх маріонеток завжди один кінець".

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

У терористів, окупантів і їх маріонеток завжди один кінець – ганебне небуття. На окупованому Донбасі сформувалась вибухова кримінальна суміш з гопників, крадіїв, гвалтівників, найманців, російських спецслужб та російських військових,
– написав Турчинов.

Він також наголосив, що "це брудне коло приречене на самознищення".

"Хто з них, кого і за що вбиває – питання риторичне. А вирок їм всім підписали в Кремлі ще у лютому 2014 році", – додав секретар РНБО.

Додамо, що на місце ватажка так званої "ДНР" призначили Дмитра Трапезникова. Про це заявили на брифінгу в зв'язку з загибеллю Олександра Захарченка.

"Штаб територіальної оборони прийняв рішення. У зв'язку з трагічною смертю Олександра Захарченка покласти виконання обов'язків голови" ДНР "на Трапезникова Дмитра Вікторовича", – зачитав рішення сам Трапезников.Примітно, що Трапезников до смерті Захарченка займав посаду так званого "віце-прем'єра" ДНР.

Водночас, Українська спецслужба підтвердила ліквідацію одіозного лідера бойовиків і назвала можливі причини вбивства.

Інцидент може бути пов'язанаий з кримінальний перерозподілом власності. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив керівник апарату СБУ Ігор Гуськов.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

"У нас є підстави вважати, що смерть Захарченка може бути результатом внутрішніх кримінальних конфліктів серед бойовиків, насамперед пов'язаних з розподілом бізнесу, віджатого протягом 2014-2018 років", – розповів Гуськов.

При цьому він зазначив, що існує і ймовірність того, що Захарченко став занадто незручною фігурою для Кремля, через що лідера бойовиків і вбили.

"Ми не виключаємо і спроби російських спецслужб також усунути досить одіозну фігуру, яка – у нас є інформація, – заважала росіянам… і сьогодні стала зайвою", – зазначив Гуськов.