У Криму із тринадцяти тисяч правоохоронців вірними присязі на користь України залишились лише 3900 осіб, всі решта  – зрадили нашу державу, інформує Корупція.Інфо.

Таку заяву зробив сьогодні секретар РНБО Олександр Турчинов, наголосивши при цьому, що боротися з ворогом за Україну у таких умовах було дуже складно.

«З 13 тисяч військовослужбовців Збройних сил України (які перебували у Криму в момент початку російської агресії проти України – ред.) не зрадили присязі – 3900. Серед співробітників Служби безпеки України 99 відсотків зрадили. Серед співробітників Міністерства внутрішніх справ, представлених в Криму – 99 відсотків зрадили. В таких умова ми починали з вами боротьбу», – повідомив Турчинов.

Також він додав, що на початку воєнних дій із Росією Україна не мала сильного війська, а врятувати ситуацію вдалося лише за допомогою добровольців, які першими виступили на її захист.

Саме такий принцип і сьогодні застосовується у формуванні ЗСУ: на фронті воюють люди, які свідомо готові захищати державу, не роблячи це з примусу. 

«Сьогодні за моделлю добровольчих батальйонів побудована українська армія – добровольча народна армія, за моделлю добровольчих батальйонів побудована Національна гвардія – народна гвардія. За цією моделлю ми будуємо нашу міць», – додав Турчинов.