Турчинов

Секретар РНБО Олександр Турчинов переконаний, що вбивства Олеся Бузини і екс-депутата Олега Калашникова організовані ворогами України для дискредитації країни на світовій арені.

"Силові структури України зорієнтовані не просто на те, щоб розкрити, а й щоб максимально швидко розкрити ці вбивства. Незалежно від того хто їх скоїв і хто організував. Тому, що ці злочини спрямовані проти України – щоб її скомпрометувати на світовій арені і щоб посіяти страх всередині нашої країни ", – сказав він в інтерв'ю "5 каналу".

На думку секретаря РНБО, якщо у випадку з убивством журналіста Сергія Сухобока є підстави говорити про побутові мотиви вбивства, то у випадку з загибеллю Бузини і Калашнікова "простежується замовний характер цих вбивств".

"Відразу треба подумати, кому вигідно, щоб ці вбивства підняли хвилю незадоволення? Безумовно – ворогам України. Тому що вони (убиті – ред.) не впливали серйозно на процеси, які відбуваються в країні. Це були виконавці стратегії проти нашої країни, яка розроблялася іншими людьми. І їх вбивство в першу чергу вигідно тим, хто працює проти нашої країни ", – підкреслив він.

Разом з тим, Турчинов додав, що має відомості про правоохоронціі, які відрапортують  найближчим часом.
Як повідомлялося, Бузина і Калашніков були вбиті пострілами з вогнепальної зброї на минулому тижні в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бузина під час ефіру сказав, що його можуть вбити (ВІДЕО)

                                       Бузина і Калашников були застрелені з різної зброї – експерт

                                       Хто причетний до вбивства Калашникова і Бузини : Версії СБУ

                                       Калашнікова і Бузину вбили за наказом Путіна – Боровий