645215

Голова Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов переконаний — навіть через півстоліття після смерті Степана Бандери окремі його слова адекватно описують стосунки України та Росії.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook 1 січня, опублікувавши з нагоди річниці з дня народження Бандери низку його цитат, передає Корупція.Інфо.

…Росія, із своїм глибоко вкоріненим, а в сучасну добу найбільш розпаленим загарбницьким імперіялізмом у кожній ситуації, у кожному стані, всіми силами, з усією запеклістю буде кидатися на Україну, щоб утримати її в складі своєї імперії чи наново поневолити… — процитував Турчинов Бандеру.

"Минуло більше 50-ти років з його смерті, а ситуація, по суті не змінилась. Так само ми боремось за свою незалежність, так само створюються міфи щодо "розп'ятих бандерівцями хлопчиків", — додав секретар РНБО.

Турчинов також навів ще одну цитату лідера українських націоналістів середини ХХ століття, яка, на його думку, відображає перспективи нинішньої Росії.

Основною метою і найголовнішим принципом всієї української політики є і мусить бути відбудова української держави, шляхом усунення большевицького поневолення і розчленування російської імперії на самостійні національні держави…