турчинов

Якщо військовими літаками буде порушено повітряний простір України, то українська сторона буде діяти так само професійно, як турецькі ВВС.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов, передає Корупція Інфо з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Українські військові повинні діяти аналогічно, захищаючи нашу країну від агресії з повітря", – сказав Турчинов.

Він також прокоментував дії Туреччини по відношенню до російського винищувачу Су-24, який зазнав аварії на території Сирії.

"Перш ніж відкрити вогонь, турецька сторона неодноразово попереджала Росію про неприпустимість порушення її повітряного простору військовими літаками Збройних сил РФ. Перед нанесенням поразки було зроблено ще кілька попереджень, і тільки після цього був атакований російський літак", – підкреслив Турчинов.

Нагадаємо, в Сирії на кордоні з Туреччиною був збитий російський літак Су-24. Турецька влада відзначають, що літак був збитий через те, що порушив повітряний простір країни. У той же час в російському відомстві стверджують, що літак був збитий на території Сирії, і поки не коментують заяви турецької влади.