Україна не планує здійснювати ракетні випробування в Керченській протоці.

Так секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов прокоментував заяву Москви щодо "порушень українською стороною російського повітряного простору під час випробувань ракетної зброї", повідомляє Корупція.Інфо

"Істерика Росії про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди, в односторонньому порядку прийняла рішення щодо здійснення ракетних випробувань у "суверенному повітряному просторі Російської Федерації", позбавлена здорового глузду", – заявив Турчинов.Турчинов нагадав, що відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки.

"У цьому районі Україна не планує здійснювати ракетні випробування. Вся інша територія на захід від Керченської протоки є суверенним повітряним простором України", – зазначив О.Турчинов, додавши, що ракетні випробування Україна здійснює в межах всіх міжнародних зобов'язань та договорів.

"Тому просимо РФ не заважати випробуванням своїми істериками і провокаціями", – підсумував він.

Нагадаємо, 25 листопада Федеральне агентство повітряного транспорту Росії звинуватило Україну в намірі провести ракетні стрільби в районі анексованого Криму.