Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов прирівняв загрозу розвитку агресивної аморальності в українському суспільстві до загрози, пов'язаної зі збройною агресією Російської Федерації проти України. 

Про це секретар РНБО сказав на прес-конференції після зустрічі протестантських релігійних і громадських діячів, мета яких – об'єднатися у спільний громадський рух церков і громадських організацій України. 

 "Сьогодні стоїть дуже багато духовних викликів: війна, агресія Російської Федерації і разом з цим наступ агресивної аморальності на наше суспільство. І сьогодні стоїть питання про захист сімейних цінностей, наших родин, наших дітей від пропаганди збочення. (Треба) захистити нашу молодь від наркотиків і алкоголізму, і забезпечити незалежність, єднання і духовність нашої країни", – заявив Турчинов. 

Псопулярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Він зазначив, що сьогодні лідери протестантських конфесій в Україні ухвалили рішення розпочати процес створення широкого громадського об'єднання церков, релігійних і громадських організацій. 

На його переконання, цей процес єднання буде завершений у найближчому майбутньому. "Яка головна мета? Забезпечити християнський шлях розвитку нашої держави. Ми всі переконані, що тільки на фундаменті вічних євангельських цінностей можна побудувати велич і могутність нашої держави, велич нашої України", – наголосив Турчинов.

Окрім того, секретар РНБО Олександр Турчинов стане координатором об‘єднання протестантських церков в Україні

Нагадаємо, раніше Турчинов заявляв, що Україна має вжити всіх заходів щодо недопущення домінування РФ у Азовському та Чорному морях.

"Фактично ми бачимо намагання Росії провести морську блокаду портів в Азовську морі. Тому наша позиція – не допустити цього: не буде Російська Федерація домінувати в Чорному та Азовському морі. Безумовно, для цього ми повинні значно посилити наш потенціал в цьому регіоні – над цим працює Рада національної безпеки, яка поставила чіткі завдання перед кожною силовою структурою. Над цим працюють, у першу чергу, наші Збройні Сили, військово-морський флот", – сказав Турчинов.