Протиріччя серед львівських чиновників тривають ! 

На цей раз конфлікт виник навколо особи т. в. о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського то очільника міста, мера Садового.

Зокрема, з відповідною заявою Турянський виступив сьогодні, 25-го листопада, під час зустрічі з представниками ГО і профспілок.

Захід був присвячений підведенню підсумків 100 днів його перебування на посаді. Спершу Юрій Турянський відзвітував за цей період. Відтак він нагадав, що в день його призначення на посаду у ЗМІ відбувся витік негативної інформації про нього.

«Не встиг я прийти на робоче місце, як почалися висмоктані з пальця закиди»,– заявив Турянський.

Водночас він наголосив, на нього не було заведено жодної кримінальної справи, і запевнив, що «відчуває себе чистим на 100%». Дехто з присутніх порадив Турянському звернутися у суд, якщо інформація, яку оприлюднили ЗМІ, була неправдивою. На це очільник ЛОДА відповів:

«Я що вимушений бігати по судах?».

Однак це ще не все, Турянський обурився матеріалами у львівських виданнях Захід.нет і 24 канал. Він каже, що його образив монтаж картинки, де він поряд із представниками злочинною влади.

"Відомо, що ці ЗМІ мають стосунок до Садового (мер Львова – ред). Я би подумав про об'єктивність цих видань, якби вони опублікували фото, як Андрій Іванович прогулюється з Колесніковим, або як їде на день народження до Януковича. Тоді це могло б бути об'єктивно", – заявив керівник області сьогодні, 25 листопада під час зустрічі з громадськістю. 

Він запропонував Садовому, щоб уникнути взаємних обвинувачень, разом пройти детектор брехні !

"Давайте проголосуємо за те, щоб я з Андрієм Івановичем пройшли детектор брехні", – запропонував він присутнім громадським активістам.

Учасники зустрічі проголосували, і більшістю голосів погодили таку пропозицію. Турянський запевнив, що витрачати бюджетні кошти на це не буде.

"Я готовий пройти із Садовим детектор брехні, щоб все прояснити", – сказав Турянський.

 

У пісдумку, маємо 2-ох високопоставлених чиновників та неабиякий ажіотаж навколо цієї події. Мало того, хтозна, яких питань слід очікувати, та що нового ми дізнаємося про завуальованого своїм медіахолдингом Садового.

Нагадаємо, пан Садовий вже ставав героєм нашої рубрики "чиновник тижня", де ми знайшли багато цікавих фактів, які не були відомі, або добре приховувалися.

Читати також: Чиновник тижня Андрій Іванович Садовий 

Постає питання. А чи погодиться очільник міста на таку пропозицію? Чи не проти дістати лідер "Самопомочі" пару скелетів із шафи ?

Наразі це питання хвилює багатьох львів'ян, а ще більше журналістів ласих на приховані подробиці життя чиновників.

Цілком імовірно, що прес-служба Садового гарненько-тихенько підготує розумну відповідь для мера, і дуель з Турянським так і залишиться на сторінках преси. 

А загалом цікаво було б послухати, що відповідатиме мера, коли його запитають за співпрацю з Партією регіонів під час Євро 2012, або про славнозвісний візит на день народження до Януковича.

 Які фінансові джерела дозволили самовисуванцю-кандидату на посаду голови міста Львова, Андрію Садовому, створити та роками фінансувати такі медіальні проекти, як радіо «Люкс», ТРК «Люкс», газету «Поступ» (до речі, хоча Садовий декларує, що ця газета продовжує справу відомого часопису «Пост-Поступ», яким на початку 90-х керував Сашко Кривенко, насправді сучасний «Поступ» має таке ж відношення до легендарної газети, як румуни до заснування Риму), глянцевий вузькопрофільний журнал «Місто», громадські організації «Самопоміч», «Інститут розвитку міста», декілька років спонсорувати претензійний конкурс «Галицький лицар»?

Наразі чекаємо відповіді Садового, а також повідомлятимемо Вас про всі деталі.

Садовий VS Турянський…..час покаже !

 

Кай Кіт

 

Читай найсвіжіші новини про Львів