в

Вранці 18 листопада міська виборча комісія Кривого Рогу Дніпропетровської області завершила засідання щодо рішення про оголошення Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів на пост міського голови. Скарги його опонента Юрія Мілобога ТВК відхилила, після чого затвердила Вілкула новообраним мером Кривого Рогу.

Про це повідомляє Корупція Інфо

ТВК Кривого Рогу почала засідання всіх членів комісії ще 17 листопада. Приводом послужили скарги від представника «Самопомочі» Юрія Мілобога на зафіксовані фальсифікації під час виборчого процесу на пост міського голови.

Члени ТВК розглянули скарги, але не прийняли їх до уваги, аргументуючи відсутністю достатніх доказів фальсифікацій. На їхню думку, про ці факти заявили тільки представники «Самопомочі». Ніхто з присутніх спостерігачів за виборчим процесом, у тому числі журналісти, не бачили фальсифікацій.

Таким чином в 6:34 ранку на розгляд ТВК головою комісії було піднято питання про визнання Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів на пост мера Кривого Рогу. Майже всі члени комісії проголосували «за» це рішення. «Проти» висловилися лише представники «Самопомочі», «РПЛ», «Солідарністі» і «Відродження». А партія «Укроп» втрималася від голосування. Більшість членів ТВК визнали Вілкула новим міським головою Кривого Рогу.

Переможцю виборів видали тимчасове посвідчення мера міста, яке буде у нього до сесії міської ради, на якій його повинні затвердити міським головою.