Глава уряду Володимир Гройсман спантеличив українців планами Кабміну з приводу різкого скорочення споживання газу, передає Корупція.Інфо

У період з 2014-го по 2017 рік Україна зменшила споживання блакитного палива на 6 млрд кубів. А до 2022 року уряд планує скоротити споживання майже вдвічі – з 24 млрд кубічних метрів до 13 млрд кубів.

Про це на своїй сторінці в Twitter заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він зазначив, що Україна продовжує скорочувати споживання газу.

“Скільки Україна споживала газу (населення, теплокомуненерго, бюджетних установ): 2014 рік – 24 млрд кубів 2017 – 18 млрд кубів. Зменшили споживання газу на 6 млрд кубів за 3 роки. Прогноз на 2022 – 13 млрд кубів”, – повідомив прем’єр.

Українці не поділяють оптимізму глави уряду. У коментарях вони пишуть, що такого результату досягнуто в першу чергу через катастрофічне падіння промислового виробництва.

“Це не “енергоефективність”, а спад виробництва промислового, яке менше споживає газу + перехід на вугілля і мазут, що погано для екології”, “А ти вбий залишки промисловості, дивись і до 10 дотягнеш. А якщо “реформами” видавити з країни ще ляма 4 народу, то і до 6-ти недалеко”, “Ти чому хвалишся? Що люди не можуть дозволити оплатити комунальні рахунки? І сидять у холоді? Твоя ряха офшорна вже в екрани ТБ не поміщається”, – пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, у мережі розкритикували політичні заяви прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Так, чиновник заявив, що буде наполягати на усуненні СБУ від контактів з бізнесом.

“Я наполягаю, щоб в СБУ забрали права контактувати з бізнесом. Щоб було ліквідовано підрозділ Нацполіціі, яке займається бізнесом. Щоб в прокуратурі ніхто не міг “спілкуватися” з бізнесом. Я нікому не дозволю тиснути на підприємців. Вони повинні відчути себе захищеними”, – обіцяв політик.В мережі українці тільки висміяли такі політичні обіцянки політика. Користувачі відзначали, що Гройсман так готується до виборів.

 

Популярне: Водій маршрутки зачинив 4 річну дівчинку у салоні і не відпускав до матері, аж поки…