Олена Зеленська прибула до Туреччини разом з Володимиром Зеленським. Для офіційного візиту перша леді України вибрала трендову міді-сукню з тонким ременем на талії.

Дружина президента знову з’явилася на публіці в одязі від українського бренду. Нещодавно ми обговорювали її образ від the COAT, а на цей раз Зеленська одягнула сукню своєї улюбленої марки SIX.

Вона вийшла з літака в елегантному і стриманому аутфіті модного в цьому сезоні синього кольору з асиметричним вирізом, який доповнила чорними човниками і білою хусткою від GUNIA Project.

Волосся Олена зібрала в пучок, а також одягла захисну маску.

Пізніше, Зеленська зустрілася з першою леді Туреччини і взяла участь в урочистому запуску аудіогіда на українській мові в найбільшому палаці Туреччини – Долмабахче.

“Відразу три україномовних аудіогіди! Відтепер українською заговорять найбільший палац Туреччини Долмабахче, тисячолітній Ефес і Національний парк Гереме, що в казковій Каппадокії. Спасибі першій леді Туреччини пані Еміне Ердоган за підтримку, а Міністерству закордонних справ і Міністерству культури і туризму Туреччини за сприяння і співпрацю. Спасибі всім, хто докладав зусиль і працював над втіленням проекту: Міністерство закордонних справ України, нашим дипломатичним установам в Анкарі та Стамбулі, перекладачам і акторам звукозапису. А ми рухаємося далі і будемо продовжувати спільно працювати над тим, щоб в світі стало більше українських аудіогідів, а значить – і України”, – написала в Instagram Олена.

Незважаючи на те, що наряд Зеленської був досить лаконічний, він все одно викликав дискусію у користувачів мережі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Одразу три україномовних аудіогіди!🎉🎉🎉 Відтепер українською «говорять» найбільший палац Туреччини Долмабахче, тисячолітній Ефес і Національний парк Гьореме, що у казковій Каппадокії. Дякую першій леді Туреччини пані Еміне Ердоган за підтримку, а Міністерству закордонних справ і Міністерству культури та туризму Туреччини за сприяння і співпрацю. Дякую всім, хто докладав зусилля і працював над втіленням проекту: Міністерству закордонних справ України, нашим дипломатичним установам в Анкарі та Стамбулі, перекладачам та акторам звукозапису. А ми рухаємося далі й продовжуватимемо спільно працювати над тим, щоб у світі побільшало українських аудіогідів, а значить – і України 💙💛

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Під знімком в Instagram одні шанувальники оцінили наряд Олени, інші ж обурилися від того, що перша леді України знаходиться в храмі з непокритою головою, так ще й з оголеною спиною.

“Шановна, а ти чого не закуталася? Ти що взагалі не поважаєш старших людей?” – писали користувачі мережі під знімками.