Президент України Петро Порошенко повинен звільнити міністра МВС Арсена Авакова, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ми цього чекали 200 років: в УГКЦ розповіли про початок історичних змін, Папа Римський прийняв приголомшуюче рішення, тепер все зміниться

Таку думку висловила політик і громадський діяч Інна Богословська.

Богословська вважає, що ситуація з незаконним перетином кордону Міхеілом Саакашвілі і його соратниками знаходиться повністю в зоні відповідальності міністра внутрішніх справ.

«Вчора (10 вересня – ред.) Міф Авакова гепнувся об землю і розбився, як кришталева ваза. Що тепер робитиме Порошенко?

Кожен день йому говорити: ти нікчема, намагатися його підпорядкувати своїй волі? Але Аваков наривається хам, і це викличе тільки внутрішні протиріччя », – коментує Богословська.

Ситуація з Саакашвілі, на думку політика, повинна спровокувати зміни в складі уряду і нову лінію поведінки Президента.

«Порошенко повинен скористатися цією ситуацією, поміняти Авакова, спробувати сконцентрувати владу і далі знаходити якісь компроміси з елітами», – говорить Богословська.

Новий політичний сезон почався з неочікуваних конфігурацій. Поглиблюється конфлікт по лінії президент Порошенко – прем'єр Гройсман. Водночас заговорили про союз між Юлією Тимошенко та Арсеном Аваковим.

Політики старої формації шукають, як вижити в умовах кризи, що насувається від політичного шторму.

Володимир Гройсман не приховує бажання позбутися опіки з боку Адміністрації Президента, яка намагається дистанційно керувати урядом та не нести жодної відповідальності.