Народна депутатка України, лідерка фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко нібито має давні зв’язки з одіозним нардепом-втікачем Олександром Онищенком.

Про це у своєму Telegram-каналі написав народний депутат восьмого скликання Сергій Лещенко. За його твердженням, свого часу Онищенка навіть називали спонсором Тимошенко.

“Вона все заперечувала, але потім включала в список брата коханої Онищенка і призначала міністра на його прохання. Уже мало хто пам’ятає, що Юлія Тимошенко називала кримінальну справу НАБУ проти Онищенка поділом бізнесу”, – пише Лещенко.

Крім того, він звернув увагу на той факт, що 27 листопада Онищенко привітав Тимошенко з днем народження.

“Сподіваюся, скоро буде нагода побачитися на Батьківщині – Онищенко взяв зобов’язання повернутися в Україну до кінця року”, – резюмував Лещенко.

“Між іншим, сьогодні свій 59-й день народження святкує лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Ставитися до Юлії Володимирівни можна по-різному, проте українську політику неможливо уявити без неї. З Днем народження, – написав тоді Онищенко.

Що цікаво, Розшукуваний екснардеп-утікач заявив, що збирається повернутися до Києва 13 грудня, щоб спростувати звинувачення в шахрайстві і відмиванні грошей.

“Я вважаю, що пора”, – сказав він.

В якості підтвердження свого наміру Онищенко відправив журналістам видання квиток в економ-класі на літак команії Ryanair, який 13 грудня вилітає з Барселони до Києва.

Бізнесмен, який залишив Україну в 2016 році, сказав, що живе в селі в Іспанії.