Екс-нардеп Олег Ляшко від “Радикальної партії” показово “замурував” двері ресторану “Велюр”, який належить народному депутату від “Слуги народу” Миколі Тищенку.

Відео з акцією протесту колишній парламентарій поділився на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що карантин повинен бути однаковим для всіх, включаючи політиків.

На кадрах видно, як він з групою чоловіків загороджує вхід до закладу будівельними блоками, а потім заливає щілини між ними монтажною піною. Також на імпровізованій “стіні” з’явився напис “Карантин, так карантин!”.

“Фермери не можуть продати за 3 копійки огірки і не можуть свою сім’ю прогодувати, а ці жирують, тому що тримають всіх українців за лохів. Вони думають, що їм можна. Всі повинні сидіти на карантині, голодувати, тому що немає у людей грошей, а вони собі ресторани гламурні дорогі відкривають і жирують. Тому карантин, так карантин. Для всіх “, – підкреслив Ляшко.

Раніше журналісти зняли, як в заклад “Велюр” на Льва Толстого, який належить Тищенко, приїжджають політики і представники олігархів.