Нардеп Микола Тищенко (СН) останній тиждень передвиборної гонки провів на лікарняному ліжку з коронавірусом. Заражений COVID-19 політик досі перебуває в “Феофанії”, хоча самопочуття його задовільний. Як він сам писав в соцмережах, температура піднялася всього до 36,8.

Так що вистачає сил навіть на жартівливі фото з салом прямо з лікарняної палати. Мовляв, лікується українським народним антибіотиком від пневмонії.

Але ось його дружина в цей час не нудьгує. Алла Барановська (24 роки) встигла двічі відпочити в Туреччині. Минулого тижня їздила на морське узбережжя відзначати день народження мами. А ось в день виборів, неділя, 25 жовтня дівчина відправилася в Стамбул. У сторіз, які вона виклала в Instagram, Алла розповідає, що 90% населення носять маски всюди: на вулицях, у особистих авто. І це не через свідомості турків, а через високий штраф за порушення маскового режиму.

До речі, перед відльотом Барановська, яка працює в фешн-індустрії, засвітила чергову дорогу сумочку. Дружина Тищенко показала свій осінній образ в світлих тонах, який доповнила брендовим клатчем.

Ми розглянули аксесуар і виявилося, що це трендова сумка-багет від італійського будинку мод Fendi. Така тканинна модель з золотистим лого і двома ручками зараз на офіційному сайті коштує $ 3 290 або 93 074 грн за курсом НБУ на 26.10.2020 року.

Перша Fendi Baguette з’явилася більше 20 років тому, вона отримала назву від французької довгою булки, так як нагадувала її за формою і її також зручно було носити під рукою, як хрусткий, свіженький багет. А прославилася завдяки серіалу “Секс у великому місті”. Модний будинок першим надав свою дизайнерську річ для зйомок безкоштовно. І головна героїня Керрі Бредшоу в багатьох епізодах красувалася з таким клатчем.

З тих пір вийшло понад тисячу різних модель. А зараз ще і з’явився додаток, в якому можна сконструювати персоналізовану сумочку. Підібрати потрібний колір, текстуру, фурнітуру та прикраси.

До речі, цієї Fendi немає в декларації народного депутата. Хоча Тищенко вніс більшу частину колекції в фінансовий звіт за минулий рік.