Народний депутат від фракції “Слуга народу” Мар’яна Безугла назвала свого колегу Миколу Тищенка “фенотипним бандитом”.

У розпорядженні “Страны” опинилося листування в партійному чаті “слуг”. Переписка сталася після ефіру на телеканалі “Наш” 30 вересня. Там Безугла розкритикувала Тищенко, заявивши що інформація про його призначення в ТКГ – це фейк, який він сам розповсюдив.

“Увечері того ж дня керівник Київської обласної організації партії “Слуга народу” Олександр Дубінський в партійний чат кинув її виступ,.. а Безугла написала у відповідь, що вважає Тищенка бандитом і тим, хто прикривається ім’ям президента”, – розповіло джерело видання в фракції СН.

Як зазначила Безугла, те що заступник голови фракції і керівник київського осередку “фенотипним бандит”, знижує майбутнє “Слуги народу” як партії, а не президентського проекту-одноденки.

“Я спочатку думала, що Коля типу лицаря – борця за справедливість, але поступово стало абсолютно ясно, що ні. Це маска, яка прикриває бруд людини, сформованої у бандитських спільнотах 90-х”, – додала вона.

У свою чергу, Тищенко в коментарі Telegram-каналу PavlovskyNews звинуватив Безуглу в роботі на Джорджа Сороса і побачив у неї “нерозділене кохання, яка веде до психічних розладів”.

“Наша севрюга протухнула вкотре”, – висловився нардеп партійним сленгом.

Нагадаємо, недавно Микола Тищенко заявив, що увійшов до парламентської групи щодо законодавчих змін для врегулювання війни на Донбасі.

Також він висловив упевненість, що зможе допомогти у встановленні миру на сході України.

Учасник Тристоронньої контактної групи Сергій Гармаш сказав, що ні в ТКГ, ні сам Тищенко не розуміють, куди він увійшов.