Президент Володимир Зеленський і білоруський лідер Олександр Лукашенко приїдуть сьогодні у Житомир, де проведуть зустріч на полях Другого форуму регіонів.

Відзначається, що під час запланованих переговорів голів держав буде обговорено широке коло актуальних питань українсько-білоруського співробітництва. В рамках Форуму планується підписання низки двосторонніх документів про співпрацю між регіонами України та Білорусі.

У той же час Житомирська обласна рада опублікувала повну програму заходів Форуму регіонів. Він стартує ще 3 жовтня. Заходи відвідають делегації з 22 регіонів України та шести областей Білорусі. Під час Форуму заплановано підписання угод 200-ми представниками бізнесу з української та білоруської сторони про взаємну співпрацю.

На завершення Форуму за участю керівництва України і Білорусі відбудеться пленарне засідання, в якому візьмуть участь близько тисячі учасників. Читайте детальніше, що відбуватиметься на Форумі регіонів.

Як повідомляли новини “Сьогодні”, перший Форум регіонів проходив в жовтні минулого року, на якому п’ятий президент України (2014-2019 рр.) Петро Порошенко зустрівся з Лукашенком. Вони обговорили як економічне співробітництво, так і відносини двох країн на тлі побоювань, що Росія може використовувати Білорусь для вторгнення з її території в Україну.