У 2007 році 14-річний Абрахам Бадра зупинив групове згвалтування школярки і дав свідчення проти нападників на цих мерзотників. Хлопець побоювався, що рано чи пізно злочинці йому помстяться, а в березні цього року невідомий розстріляв героя прямо на вулицях Лондона, передає Корупція.Інфо

У 2007 році приятель запросив 14-річного Абрахама Бадра на вечірку, і той з радістю погодився. Але, прийшовши туди, хлопець зрозумів, що це не просто вечірка – це збори членів підліткової банди. В одній з кімнат юнак побачив дівчину, яку гвалтували і били відразу дев'ять підлітків.

"Вони били мене ногами, вдарили головою об стіну, били по спині. Вони оточили мене, сміялися і кричали. Потім мене стали роздягати. Я думала, що помру"

Як з'ясувалося пізніше, таким чином школярку "карали" за нешанобливе спілкування з одним з лідерів банди. Абрахам не міг кинути дівчину в біді: він зажадав відпустити полонянку і заблокував двері, щоб підлітки не змогли її переслідувати. Пізніше він дав свідчення в суді і був нагороджений за хоробрість.

"Він, здавалося, вселяв їм деякий повагу – і він дав свідчення на моєму суді. Я так вдячна, що він врятував мене"

Дев'ять членів банди отримали тюремні терміни, а один з був засуджений до довічного ув'язнення. Абрахам здогадувався, що злочинці його не пробачать, і мав рацію. Перші загрози хлопець став отримувати ще в 2008 році.

"Вони говорили, що уб'ють його, що він буде мертвий. Наші двері закидали яйцями"

Популярне: "Не хочу вчити українську!": Мовний скандал з дружиною Ступки набирає обертів

З метою безпеки міська рада надала родині Абрахама житло за новою адресою, а йому самому довелося на деякий час покинути Лондон. Проте в 2016 році хлопець наважився повернутися додому і незабаром лицем до лиця зіткнувся з двома членами банди. Після цього хтось розбив лобове скло його автомобіля і проколов шини.

 

Абрахам зрозумів: злочинці повідомляють йому, що знають про його місцезнаходження. Він розповів матері, що члени банди переслідують його і скоро помстяться. Так і сталося: увечері 25 березня хлопця розстріляли, коли він виходив з машини. Сусід, який почув постріли і вибіг на вулицю, негайно викликав поліцію і швидку допомогу, але Абрахам помер на місці події.

"Протягом десяти років Авраам боявся, що хтось спробує його вбити. І тепер це сталося. Я спустошена. Він був убитий за те, що він був героєм.

Поліція впевнена: вбивство Абрахама стало помстою що залишилися на волі членів підліткової банди. Затримати злочинців досі не вдалося.

"Дівчинка, яку врятував мій син, отримала нову особистість і нове життя. Абрахама теж повинні були захистити. Він теж був жертвою"