ліс

Голова Львівської ОДА вимагає результатів щодо припинення незаконного вирубування лісів.

Про це повідомили сьогодні, 23 липня,  в прес-службі обласної державної адміністрації, передає Корупція.Інфо з посиланням на "Щоденний Львів".

Майже 4,5 тисячі випадків незаконного вирубування лісу зафіксували 2014 року у Львівській області. Впродовж першого півріччя 2015 року в області незаконно вирубали 1,5 тисячі кубометрів деревини.

За протиправні діяння до відповідальності притягнули 156 посадових осіб. Такі цифри озвучили під час засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації у четвер, 23 липня.

Зважаючи на це, голова Львівської ОДА Олег Синютка вимагає від начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки вжити рішучі дії щодо незаконного вирубування лісів. Очільник Львівщини наголосив: «Поставтеся до цього серйозно, щоб у мене не виникало питань у вашій компетенції». 

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства запровадило політику відкритості для громадськості та викладає на сайтах інформацію про місце проведення вирубувань. Ідеться про державні підприємства, яким видано лісорубні квитки, та території місцевих рад Львівської області, де вирубуватимуть дерева.