JPG
 
Сьогодні, 28 березня, з нагоди всесвітньої акції "Година Землі" 50 міст України на одну годину вимкнуть світло.
 
Україна приєднається до всесвітньої акції "Година Землі", у рамках якої всім небайдужим пропонується вимкнути світло на одну годину з метою зменшення впливу на навколишнє середовище та збереження природних ресурсів планети.
 
Так, сьогодні, 28 березня,  понад 7000 міст у 172 країнах світу, в тому числі 50 міст України разом зі столицею, підтримають наймасштабніший у світі природоохоронний рух і погасять світло у відомих пам'ятках архітектури, а також люди добровільно у своїх будинках.

Читайте також:  Україна може отримати знижку на російський газ

 
Зазначимо, у цьому році кампанія в Україні пройде під девізом "Включай свою силу!". "Без світла" залишаться такі відомі пам'ятки України, як Луцький замок, Обласний музично-драматичний театр ім. Н. Куліша у Херсоні, телевежа на Високому замку у Львові, Свято-Успенський собор у Харкові, Приморський бульвар в Одесі, найвища будівля Києва – ТРЦ Gulliver та багато інших.
 
Зауважимо, в Україні «Година землі» буде з 20:30 до 21:30, підтримати яку можуть усі небайдужі.
 
Як відомо, Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році і цьогоріч сьомий раз бере участь у "Годині Землі". Торік у ній взяло участь понад 55 її міст та містечок, зокрема, Київ, Одеса, Львів та інші. У 2014 році «Година Землі» перетворилася у найбільший у світі природоохоронний рух: до неї приєдналося більше 7000 міст у 162 країнах по всьому світі.
 
Нагадаємо, акція "Година Землі" проводиться з 2007 року. Вперше вона була організована Всесвітнім фондом дикої природи в австралійському Сіднеї. З тих пір акція розрослася до рівня всесвітньої екологічної ініціативи.

Джерело: Корупція.Інфо