Від початку пандемії коронавірусу серед співробітників Міністерства внутрішніх справ (МВС) було виявлено майже дві тисячі осіб, які захворіли на COVID-19.

В МВС отримали 2,6 млрд гривень на доплати для 87 тисяч співробітників міністерства, які мали підвищену ймовірність захворіти на коронавірус

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«У нас на сьогодні з 345 тисяч співробітників МВС вже майже дві тисячі захворіли на коронавірус. Це у 2 рази більше, ніж є в середньому по країні», – сказав він.

За словами Геращенка, в МВС отримали 2,6 млрд гривень на доплати для 87 тисячі співробітників міністерства, які безпосередньо працювали на вулицях, виїжджали на місця правопорушень. З них 67 тисячі – поліцейські, інші 20 тисяч – співробітники Нацгвардії та прикордонної служби.

Всі вони працювали з громадянами та мали підвищену ймовірність захворіти на коронавірус.

Поліцейські отримували доплату в 50% і грошей вистачило на період з квітня по червень.

Нагадаємо, Станом на 7 вересня в Україні на коронавірус захворіло 138 068 осіб, із них 62 606 одужали, летальних випадків — 2877. З початку місяця щодня фіксують понад 2000 нових випадків зараження.

Уряд продовжив карантин до 31 жовтня з пом’якшенням з 22 травня. Підхід до пом’якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили.