Держсекретар США Ентоні Блінкен пожартував, що хотів би присвятити пісню “Ми більше ніколи не будемо разом” співачки Тейлор Свіфт президенту РФ Володимиру Путіну, натякнувши, що наразі США більше не планують налагоджувати жодних відносин з Росією.

Таке Блінкен заявив на виступі в Джорджтаунському університеті

“Так, Нью-Йоркський університет запросив Тейлор Свіфт як вступного оратора… Мої співробітники не дозволили мені принести сюди гітару, щоб присвятити виступ “We Are Never Ever Getting Back Together” (пісня Тейлор Свіфт “Ми більше ніколи не будемо разом”) президентові Путіну.

Сказали, що це буде “недипломатично”.

Нагадаємо, російська влада 21 травня склала список з 963 громадян США, яким заборонено в’їзд до Росії.

У відомстві Лаврова пояснили, що пішли на такий крок у відповідь на санкції з боку США “і у зв’язку з запитами, що надходять, про персональний склад нашого національного стоп-листа”.

У Москві впевнені, що справді завдають цим дуже сильун шкоду Сполученим Штатам.

“Ворожі дії, що вживаються Вашингтоном, які б’ють бумерангом по самих же США, будуть і надалі отримувати належну відсіч”, – наголосили російський дипломати.

МЗС представило список з 963 громадян, який включає зокрема президента США Джо Байдена, держсекретаря Ентоні Блінкена, директора ФБР Крістофера Рея та інших американських посадових осіб, про заборону на в’їзд яким МЗС Росії вже оголошував раніше.

Також до списку входять віце-президент Камала Гарріс, син президента США Хантер Байден, директор ЦРУ Вільям Бернс, кілька американських міністрів та їхніх заступників, офіційні представники Міноборони США, Держдепартаменту та Білого дому, а також журналісти американських ЗМІ.