Чутки про те, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко буде присутня на інавгурації Дональда Трампа, є свідомою брехнею про це повідомляє прес-служба "Батьківщини", інформує Корупція.Інфо.

"Юлія Тимошенко не планувала їхати на інавгурацію новообраного президента США Дональда Трампа. Бо на інавгурації, за протоколом, має бути присутнім Надзвичайний та Повноважний Посол України в США. Участь будь-яких інших представників України не передбачена протоколом. Тому будь-які вигадки щодо поїздки Юлії Тимошенко на інавгурацію Дональда Трампа є нічим не обґрунтованими плітками або відвертою брехнею", – наголосили в партії.В прес-службі заявили, що депутат Володимир Ар'єв, який розповсюдив чутки, має публічно вибачитися перед Юлією Тимошенко та партією "Батьківщина".

"Якщо у Володимира Ар’єва залишилась хоча б крапля честі та гідності, він має негайно публічно вибачитися за брудні маніпуляції. Хоча на це важко розраховувати, адже у деяких нардепів від БПП честь та гідність повністю закінчились", – заявили у "Батьківщині".

Зазначимо, що нардеп Ар'єв, не називаючи прізвища, натякнув, що Тимошенко хотіла викупити столик на інавгурації Трампа за $1 млн.