Нардеп від "Батьківщини" Альона Шкрум заявляє про побиття на Луганщині у с. Артема помічниці нардепа Анастасії Цепляєвої, яка на виборчій дільниці мала спостерігати за підрахунком голосів, та про "тітушок" на двох дільницях Херсонщини, передає Корупція.Інфо.

Про це Шкрум заявила у Facebook ввечері 17 липня.

"Вибори перетворюються на кошмар. У селі Артема Луганської області побили мою помічницю та викинули її з виборчої дільниці. Вона перебувала там, як представник преси, та мала спостерігати за підрахунком голосів. Наразі вона не відповідає на дзвінки", – заявила Шкрум. 

"Зараз стоїмо біля двох дільниць – №650770 та №650771 на Херсонщині, дорогу перегородили десь 30 бритоголих "тітушок", – додала нардеп. 

За повідомленням на сайті "Батьківщини", інцидент стався на дільниці №440546 Станично-Луганського району, де одна з членів тервиборчкому заповнювала протокол ТВК з результатами голосування, в якому вже було вказано прізвища і підписи усіх членів дільниці, не було вписано лише результати. 

За словами Цепляєвої, вона намагалась сфотографувати протокол, проте жінка сховала документ. Після цього було викликано поліцію і зроблено заяву про порушення на дільниці.

"Коли правоохоронці відлучились, на мене натравили двох жінок, які почали виштовхувати мене з приміщення в плечі. Коли я намагалась зняти це на відео, вони порвали на мені одяг", – зазначила помічниця нардепа.