Міський голова Борислава Ігор Яворський заявив, що майно колишнього комбінату комунальних підприємств розкрадається.

Про це він сказав під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів Бориславської міської ради, повідомляє Корупція.Інфо.

За його словами, проблему розкрадання майна колишнього комбінату комунальних підприємств ускладнює ще й той факт, що на цьому підприємстві нема голови ліквідаційної комісії, так само як і на колишньому КП «Благоустрій».

Відсутність голів ліквідаційної комісії на цих підприємствах міський голова назвав службовою недбалістю. На виправлення ситуації дав два з половиною тижні. За цей час керівники усіх структурних підрозділів Бориславської міської ради мають доповісти і про досягнення за перше півріччя цього року та визначити пріоритети на другу половину 2016 року.

Нагадаємо, в серпні 2015 році тоді ще в.о міського голови Борислава, секретар міськради Ігор Яворський дав доручення звернутися до правоохоронних органів з вимогою порушити кримінальну справу щодо розкрадання майна КП «Комбінату комунальних підприємств».

За рішенням сесії Бориславської міської ради комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» було ліквідовано. У функції комунального підприємства входило санітарне очищення міста.