1

Інформація про проведення переговорів в Адміністрації президента з Юрієм Бойком та Рінатом Ахметовим про можливе призначення їх головами окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) вельми вірогідна і заслуговує довіри.

Про це заявив народний депутат від БПП Мустафа Найєм в ефірі 112 Україна, інформує Корупція Інфо

"Чув про те, що такі переговори ведуться. На той момент це були переговори про те, щоб якось влаштовувати там вибори. Яка кінцева мета цих переговорів, до чого прийшли в кінці я не знаю, але та інформація, яка була опублікована Сергієм Рахманіним, вона вельми вірогідна і заслуговує довіри", – сказав нардеп.

Найєм висловив думку, що "такий варіант розвитку ситуації, він пов'язаний із великими ризиками і для президента, і для тих людей, які готові це зробити".


"Тому що у випадку, якщо ми дійсно отримаємо таке керівництво Донецької і Луганської областей, ми, по-перше, повинні розуміти, що ми повністю віддаємо на відкуп ці території цим людям. По-друге, ми розуміємо ризик, який уже в нас був в історії, коли неконтрольовані території, на яких велася неконтрольована інформаційна політика, які були фактично заручниками і територією для грабежу конкретної політичної сили, зрештою опинилися заангажованими межами контролю політичної влади в Україні", – пояснив Найєм.

Нагадаємо, раніше видання ZN.UA з посиланням на джерела повідомляло, що кандидатури Ахметова і Бойка розглядають у якості голів окремих районів Донецької та Луганської областей. Так, за даними джерел видання, Віктор Медведчук запропонував президенту Петру Порошенку план, згідно з яким у ОРДЛО створять адміністрації, а їхніми головами призначать фігури, які влаштували б і Київ, і Москву.