ляшко плаче

Прес-секретар лідера фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка Лариса Сарган висміяла главу Радикальної партії Олега Ляшка та його соратників, які помилилися в написанні прізвища свого однопартійця Ігоря Мосійчука, позбавленого депутатської недоторканності та обвинуваченого в корупції.

рад

Про це Сарган написала на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Корупція Інфо

"А ще однопартійці називаються …" – написала прес-секретар, опублікувавши фото, на якому Ляшко і його соратники стоять з плакатами з написами "Я Мойсійчук".

Насправді прізвище одіозного депутата, підозрюваного в корупції – Мосійчук, що підтверджує скріншот з сайту Верховної ради.

рад2

Також на помилку Ляшко співтовариші звернув увагу і блогер Сергій Наумович.

"Друзі, а хто такий" МоЙсійчук "? Відразу хочу попередити, що це не той, який зайнявся дієтою. Той -" Мосійчук ". (" Мосійчук "), – написав блогер на своїй сторінці в Facebook.

Вчора, 18 вересня, лідер фракції "Блок Петра Порошенка" (БПП) у Верховній раді Юрій Луценко і лідер Радикальної партії Олег Ляшко обмінялися взаємними звинуваченнями, виступаючи в парламенті. Луценко розповів про незаконні авантюрах, які здійснював в 1990-е Олег Ляшко, зокрема, як той вимагав автомобілі від співробітників МВС. Ляшко у свою чергу звинуватив Луценка в політичному замовленні.