Четверо працівників місцевого підрозділу «Південно-Західної залізниці» за три роки незаконно заробили понад 200 тисяч гривень. 

Службовці відокремленого підрозділу головного матеріального складу «Південно-Західної залізниці» підробили документи та влаштували на роботу 8 фіктивних співробіників складу. Фактично вони не працювали, а заробітну плату та обов’язкові внески до державних фондів з 2012 по 2015 рр. за них отримували шахраї, повідомляє Корупція.Інфо

Таким чином службовцям вдалося заробити 224 тисячі гривень.

Прокуратура Київської області скерувала до суду черговий обвинувальний акт стосовно цих службовців згідно з ч. 4 ст. 191 (привласнення чи розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб  у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України.

Шахраям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.