У приватному будинку в селищі Калінінець в Підмосков'ї вбито громадянку України. За даними російських ЗМІ, жінка працювала в РФ кухарем. Її вбивця – місцевий житель. Попередньо відомо, що між ними були інтимні стосунки.  

Інформації про особу загиблої, а також про мотиви вбивства поки немає. Телеграм-канал 112 повідомляє, що будинок, в якому виявлено тіло вбитої українки, нібито належить колишньому віце-президенту Федерації боксу Росії Юрію Алексєєву. Жінка працювала у нього кухарем, а її вбивця – садівником. Зброя – пістолет "Walther" з глушником.  

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Як повідомлялося раніше, 28 травня в Словаччині загинула громадянка України 1999 року народження. Про це  повідомили у Посольстві України в Словацькій Республіці.

“Як тільки це сталось, поліція надіслала повідомлення. Це громадянка України. Написано, що близько 21:26 на вулиці Будувательській, будинок 13, знайдено померлу громадянку України 1999 року народження. Консул займається питанням, ми, звичайно, тримаємо це на контролі”, — зазначили в Посольстві.

За інформацією співрозмовників, родичі загиблої ще не виходили на контакт. Дипломати підтвердили, що інцидент стався у місті Пряшеві.