В їдальні Черкаської загальноосвітньої школи № 29 у обідній час один із учнів розпилив газ із балончика. 20 дітей госпіталізовано до обласної дитячої лікарні, навчальний процес призупинено.
Про це журналістам повідомив директор ЗОШ № 29 Олександр Деркач.

«Сьогодні під час великої перерви хтось із учнів розпилив газ з балончика у шкільній їдальні. Складних випадків отруєння немає, але довелося звертатись по допомогу до медиків та евакуйовувати дітей. До школи прибуло сім бригад «Швидкої допомоги», 20 дітей госпіталізовано до обласної дитячої лікарні. Навчальний процес призупинили до наступного дня. Причетних до інциденту встановлюють. У школі працюють слідчі», – розповів Деркач.

Інцидент стався приблизно о пів на першу годину дня під час великої перерви, коли у шкільній їдальні найбільше дітей. Газ, як підозрюють педагоги, з поки не зрозумілих мотивів розпилив шестикласник. Зазначають, що цей учень не з-поміж шкільних хуліганів і раніше його не вважали схильним до правопорушень.

За словами директора, у приміщенні школи на всіх поверхах проведено аналіз повітря. Присутність газу зафіксували лише на першому поверсі школи, у їдальні та фоє.

У приймальні головного лікаря КПН «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради» журналістам надавати інформацію відмовилися, зазначивши, що головний лікар і його заступник знаходяться у приймальному відділенні, куди доправили дітей.