529d22825e87b50c43af3cad27e2f5b11437921545

У Чернігові під час проміжних виборів заступник голови Дніпропетровської ОДА з внутрішньої політики, депутат від  «Блоку Перта Порошенка» Гліб Пригунов побив співробітницю екзит-полів. Інцидент стався на ділянці в школі № 29.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив депутат Верховної Ради України Борис Філатов, передає Корупція.Інфо.

«Хуліган затриманий міліцією і сидить у мікроавтобусі під охороною. Визволяти побратима приїхали депутати від БПП Курячий, Павелко та Матвієнко. Постраждала дає інтерв’ю пресі», – підкреслив нардеп.

Водночас генеральний директор компанії «New Image Marketing Group» Олег Синаюк зазначив, що  депутат від «Блоку Перта Порошенка» Гліб Пригунов  із застосуванням сили намагався відібрати у співробітниці, яка здійснює моніторинг роботи інтерв’юерів компанії, документи із результатами опитування. При цьому, за його словами, правоохоронці не реагували на заклики дівчини про допомогу.

«Я вперше бачу, щоб зривали екзит-пол. Такі дії говорять про те, що на ділянці збираються робити вкидання або інші фальсифікації, і бояться, що наші співробітники покажуть реальні цифри голосування», – зауважив Синаюк.

Постраждала написала заяву в міліцію.