6 липня у Чернівецькій установі виконання покарань №33 померла жінка.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, жінка знаходилась на диспансерному обліку у терапевта та постійно приймала ліки. Однак адміністрація закладу, знаючи про проблеми з здоров’ям засудженої, не забезпечила відповідне обстеження жінки та її лікування у територіальний заклад охорони здоров’я, передає Корупція.Інфо

Враховуючи, що цей факт може свідчити про недбале ставлення до виконання своїх професійних обов’язків з боку окремих медичних працівників установи виконання покарань, прокуратура області прийняла рішення про реєстрацію кримінального провадження, досудове розслідування в якому здійснюватиме Управління СБУ в Чернівецькій області. Прокуратура Чернівецької області внесла відомості до ЄРДР за ч.1 ст. 140 ККУ (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником).

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

За словами речника заступника міністра юстиції Дениса Чернишова Юрія Маслака, жінка надійшла до Чернівецького СІЗО з низкою хвороб, що і спричинило смерть:

«Вона до нас надійшла з низкою хвороб: ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз, артеріальна гіпертензія, серцева недостатність 2а, посттромбофлебітична хвороба, емфізема легень, варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, кардіоваскулярний ризик і хронічне обструктивне захворювання легень. Тобто там була низка хвороб, яка, власне, і вплинула на випадок, який стався»