За попередніми даними, в селі Чорнобаївка на Херсонщині українська артилерія вшосте знищила російських нападників. Про це під час телемарафону сказав радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.

Є попередні дані, Генштаб повинен це підтверджувати, але можемо тільки говорити про те, що, дай Бог, продовження таких дій російської федерації, дай Бог, продовження життя тим командирам, які виносять подібні, правильні з точки зору України рішення, – сказав Денисенко.

Він нагадав, що ЗСУ знищило в Чорнобаївці п’ятого генерала – генерал-лейтенанта мордвічова, керівника 8-ї армії південного округу росії, яка відповідала за ситуацію на сході України.

П’ятий генерал за три тижні… Не бувало таких випадків, коли радянський союз втрачав п’ять генералів за три тижні. Тому хай далі висаджуються в Чорнобаївці, ми їх там з радістю чекаємо. Це дуже правильне рішення російської федерації, – сказав Денисенко.

Масштабна війна Росії проти України триває 24-й день. Росія називає це «спеціальною військовою операцією з демілітаризації та денацифікації України». І хоча Україна та Захід заявляють про суттєві втрати РФ у війні проти України, Росія називає значно менші втрати російських військ. Востаннє свої дані Міноборони Росії оприлюднювало 2 березня, визнавши втрату 498 солдатів.