У неділю, 9 травня до Вічного вогню в Києві прийшли прихильники комуністів на чолі з Петром Симоненком, який очолює заборонену КПУ.

Сотні людей прийшли до Вічного вогню з червоними прапорами і портретами загиблих у Другій світовій війні. На окремих плакатах були слогани “Повернемо країну народу”.

Крім того, учасники акції співали радянські пісні “День Перемоги”, “Катюша”, а деякі кричали “Слава Сталіну!”, Який причетний до розв’язування війни.

Колишній лідер комуністів Петро Симоненко заявив, що нинішня влада нібито підносить фашистів.

“Ми в боргу перед дідами та прадідами. А нинішня влада вихваляє прихвоснів фашистів”, – заявив Симоненко.

Також, нардепи ОПЗЖ поклали квіти біля могили Невідомого солдата і вирушили на “марш антифашистів” на автомобілях. Перед візитом депутатів біля монумента почався конфлікт з громадянами, які прийшли у вишиванках і з прапором України.

Людина в вишиванці представився переселенцем з Донецька, який прийшов в парк Вічної Слави нагадати людям, що вони живуть в Україні.

Глава ОПЗЖ Віктор Медведчук заявив телеграм-каналу PavlovskyNEWS, що “марш антифашистів” пройде бурхливо, яскраво і показово. Провокацій Медведчук не боїться, а Вадим Рабинович уточнив, що боятися повинні фашисти. Марш розпочався на Європейській площі о 12:00 і попрямував у бік “Батьківщини-матері”.

Пізніше стало відомо, що марш ОПЗЖ проти фашистів дійшов до площі Слави, де стоять націоналісти.

Ватажок націоналістів Євген Карась став викрикувати образи на адресу Іллі Ківи, який очолює марш. Карась заявив, що Ківа наркоман, а марш проплачений.

Інший націоналіст Віталій Регор почав сперечатися з жінками і запитав у них “чий Крим?”. Йому відповіли, що Крим належить кримчанам.

“« ОПЗЖ », а вірніше «Патріоти за життя» Ківи сьогодні по Києву провели свій марш. Захід виражено політичний, з прапорами організації. На шляху їх зустріли все ті ж праворадикали С14 або як вони себе зараз називають« Основа майбутнього ».

Обійшлося без сутичок, тільки словесні перепалки. Та й навряд чи сутички були б – людей Карася було набагато менше.

В цілому в політичному розрізі сьогодні на вулицях передбачувано і як завжди активність демонструють полярні політсили, антагоністи. Кожна – зі своїми меседжами і для своєї аудиторії “, – пише” Клименко-Тайм “.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.