Екс-глава Офісу президента України Андрій Богдан дав інтерв’ю відомої російської журналістки і опозиціонерки Ксенії Собчак. У ньому, зокрема він розповів про причини своєї відставки з поста, Донбас, ставлення до президента РФ Володимира Путіна і до Степана Бандери.

Про це передає телеграм-канал “Політика країни”.

Інтерв’ю знімалося на початку листопада в Стамбулі, тоді Андрія Богдана і Ксенію Собчак помітили разом в турецькому ресторані. Екс-глава Офісу президента заявив, що не може нічого поганого говорити про Зеленський в ході бесіди, оскільки це інтерв’ю російському журналісту, а Росія для нього – країна-агресор. Також він в черговий раз висловився про причини своєї відставки.

“Я це називаю “взаємна втрата довіри”. В певній точці Володимир Олександрович прийняв рішення, що він йде певним шляхом. Мені було не по дорозі. Я намагався прогнозувати, чим закінчиться той чи інший крок. Я намагався вимкнути емоції і бути прагматичним. Володимир Олександрович більше емоційний, ніж прагматичний. Я не бачу планування ешелону своїх дій “, – сказав Богдан.

Крім того, обговорюючи питання з націоналістичної порядком в Україні, Ксенія Собчак поцікавилася, чи вважає Богдан героєм Степана Бандеру.

“Для вас Бандера герой?”. “Для мене? Бандера? Ну да…”, – дещо невпевнено відповів Богдан, а потім пустився в міркування, що для нього і Бандера герой, і радянський генерал, який звільняв Україну теж герой. І що на Західній Україні творили жорстокості і радянська влада, і німці, і самі бандерівці.

“Один мій дід загинув в червоній армії. А другого забили москалі”, – сказав Богдан.

Собчак такий хід думок не зрозуміла – чому потрібно вважати героєм людину, яка робила жорстокості і насилля. “Я, наприклад, не вважаю Сталіна героєм. І на офіційному рівні його в Росії героєм не вважають”, – сказала Собчак.