Володимир Зеленський скликає нове засідання Ради національної безпеки та оборони. Воно заплановане на п’ятницю, 26 лютого о 17:30.

За словами Дмитра Бігуса, на порядку денному засідання новий пакет санкцій, які цього разу торкнуться Фірташа. Про це журналіст написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Перші санкції (канали): справжній несподіваний хуяк.

Другі санкції (медведчук): для широких верств населення приємна і несподівана новина, деякі учасники санкцій за тиждень-два мінімум були в курсі.

Треті санкції: всі фейсбуки наперед знають, шо ввечері йокнуть Фірташа.

Коротше, зміст цього серіалу мені до вподоби, але секретність так стрімко падає, що список четвертих санкцій писатимуть у відкритому гуглдоці…”, – мовиться у дописі.

Перші санкції (канали): справжній несподіваний хуяк.

Другі санкції (медведчук): для широких верств населення приємна і…

Опубликовано Denys Bihus Пятница, 26 февраля 2021 г.

Водночас, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков стверджує, що наразі не знає порядку денного засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО), яке відбудеться сьогодні ввечері.

Про це він заявив на брифінгу у Вінниці.

“Те, що сьогодні відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони, – інформація з’явилася і була надіслана ​​членам РНБО вчора ввечері … Порядок денний засідання станом на сьогодні членам РНБО надано не було. Я так розумію, що він буде переданий для ознайомлення безпосередньо на засіданні РНБО”, – сказав Разумков.

Він також повідомив, що через те, що перебуває з робочою поїздкою у Вінницькій області, навряд чи зможе брати участь у засіданні РНБО.

Як раніше повідомлялося, організацією зустрічі займається секретар РНБО Олексій Данілов.

Метою засідання РНБО є “ухвалення оперативних рішень щодо актуальних питань державної безпеки”.

Зеленський нещодавно вже зустрічався з Даніловим. Вони обговорили подальші кроки відомства. Окрім того, мовилося про збільшення штатної чисельності Апарату РНБО.

Данілов анонсував нові санкції проти недоброчесних політиків проти недоброчесних політиків з мільярдними статками. Політик наголосив, що має на меті повернути Україні все, що вкрали з 1991 року.

“Якщо хтось вважає, що відкрив десь офшори, і через них може красти. Ну, у сучасному світі – це омана”, – зауважив секретар РНБО.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.