Екс-заступник голови Комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції Борислав Береза розкритикував бездіяльність членів Наглядової ради “Укрзалізниці”.

Про це він заявив в ефірі авторської програми “Під особистий контроль”.

“Щоб реформи вдалися, антикорупційні органи нарешті прокинутися і рити землю люто і безжально, хапаючи корупціонерів за руки. Та й посміховисько в особі головного залізничного “антикорупціонера” Лещенка варто замінити на когось більш професійного, як і інші сумнівних персонажів у наглядовій раді УЗ”, – завив Береза.

На його думку, величезні зарплати в наглядовій раді контрастують з реальною ефективністю цього органу: “зарплати керівництва і членів Наглядової ради “Укрзалізниці”, їх повноваження і функції – окрема хвора тема. Її можна описати трьома словами: дорого, безглуздо, шкідливо для бюджету”.

Особливе обурення Борислава Берези викликали махінації Лещенка з доплатами за проведену антикорупційну діяльність.

“І як вишенька на торті – ще 10% зверху своєї зарплати Сергій Лещенко отримує як голова Комітету з питань комплаєнсу та антикорупції, утвореного при наглядовій раді УЗ. Він ще й Андерса Ослунда туди взяв! Гідна пара! кажіть, може хто чув, як Лещенко озвучив хоча б одне звинувачення комусь в “Укрзалізниці”? Розкрив хоч найменшу схему, щоб виправдати своє пухке перебування на цій посаді?! Він лише безпорадно пише пости і відеозвернення в соцмережах”, – обурюється політик.