Тарифи на гарячу воду і опалення в столиці не зміняться. Це питання піднімається кожен опалювальний сезон.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко на своїй сторінці в Facebook в середу, 13 січня, пише видання VESTI.

Градоначальник підкреслив, що на зростання тарифів впливає подорожчання електроенергії і газу, але Київ має зараз обґрунтовані розрахунки, і в цей опалювальний сезон вартість послуг не зміниться.

“Жителі багатоквартирних будинків будуть платити за комунальні послуги за тарифами ще 2019 року”, – зазначив Кличко.

За його словами, кияни можуть вплинути на суми в платіжках за комуналку. Так, майже 800 будинків вже скористалися міськими програмами з енергозбереження, термомодернізація будинків зменшує витрати за комуналку в 2-3 рази.

“Столиця продовжує втілювати такі програми. На 2021 рік ми виділили з бюджету понад 150 мільйонів гривень на заходи з енергозбереження. Детальніше дізнатися, як можна приєднатися до міських програм, можна на сайті КМДА”, – розповів Кличко.

Нагадаємо, тариф на опалення для киян, які отримують тепло від комунального “Київтеплоенерго”, підвищено на 19,2%, на гарячу воду – на 16%. Відповідне розпорядження №2077 від 29 грудня 2020 року було оприлюднено на сайті Київської міської держадміністрації 1 січня і вступило в силу з дня публікації.

Про те, що буде з цим розпорядженням далі, міський голова не сказав.

Друзі! Питання тарифів підіймається кожного опалювального сезону. Збільшується вартість електроенергії та газу, що є…

Опубліковано Віталієм Кличком Середа, 13 січня 2021 р.

24 грудня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) переглянула тарифи на виробництво теплової енергії в новому році. Їх підняли для всіх 23-х ТЕЦ і когенераційних установок (систем, що дозволяють одночасно отримувати теплову та електричну енергії за допомогою електрогенераторів), включаючи ті, які експлуатує “Київтеплоенерго”.