Народний депутат проросійської фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ілля Ківа “презентував” в Лубнах Полтавської області штаб з координації тарифних протестів, однак ця ініціатива не дуже сподобалася місцевим протестуючим.

Про це пише Обозреватель.

Однак на місці між Ківою та місцевими протестувальниками відбулася перепалка. Його звинуватили в піарі та розкритикували дії.

За словами нардепа, він прибув у Лубни нібито на запрошення своїх колег з ОПЗЖ, щоб відкрити “офіс для координації протестів”. Однак люди на зустрічі заявили, що їхні протести не є політичними, а вони лише вимагають від влади зниження тарифів.

“Чому ви приїхали піаритися? Перш ніж приїхати потрібно було з нами поговорити … А ви тут піарите свою партію”, – сказав Киві чоловік, який назвався представником ініціативної групи громадян Лубно.

У відповідь Кива сказав, що він “громадянин України і має право” і уточнив, що в цьому штабі в першу чергу буде народ, який буде визначати свої дії в боротьбі з тарифами.

Екс-нардеп Ігор Мосійчук у своєму телеграм-каналі також прокоментував приїзд Іллі Киви в Лубни.

“Об’єктивності пост! Вчора в моїх рідних Лубнах на Полтавщині які стали епіцентром і прикладом тарифних протестів продовжували вирувати тарифні пристрасті. Люди збиралися, обговорювали подальші протестні дії, політики з усіх боків намагалися вклинитися в протест, а то і його очолити…

Події вчорашнього дня в Лубнах і Києві з багатьох політиків зняли маски і продемонстрували хто є хто! Хто на заробітках і в пошуках політичних та фінансових дивідентів, а хто за народні інтереси.

Вдень у Лубни прибув народний депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа, і разом з однопартійцями відкрив цілий «Штаб по координації протестів за справедливі тарифи». Відкрив, роздав і поїхав собі… а його однопартійці на чолі з деяким Євгєнієм Корфом (відомою ручною собачкою Іллі) кинулися боротися… от тільки не подумайте, що з тарифами… вони почали боротися з Мосійчуком. Розповсюджувати на мене пасквілі та всілякі вигадки які за гроші «Лубнигаза» підхопило всього декілька маловідомих сайтів і одна ще менш відома експертна медіабл*дь.

Таємниця такої поведінки Киви та його песика з депутатською ксівою пояснюється дуже просто.

По перше, на відкритті цього так званого «штабу» в масовці більшість складали люди Максима Дуніна директора ТД «Лубнигаз», громадянина РФ які вже його захищали під час протестів лубенчан під адмінбудівлею «Лубнигазу».

По друге, голова наглядової ради ПАТ «Лубнигаз» Костянтин Бородін являвся і являється людиною, підлегли, бізнес-партнером співголови фракції ОПЗЖ Юрія Бойка”.